W chwili obecnej nie dysponujemy pogodą dla danego ośrodka.
Jesteś tu:   

Dojazd

 
 

GPS

N: 49° 23’ 17”
E: 20° 6’ 34”
duża mapa

Godziny otwarcia

  • od 9:00 do 22:00

Białka Tatrzańska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Białka Tatrzańska to niesamowita miejscowość położona w pięknym i malowniczym krajobrazie u stóp Tatr. Stanowi ona również kompleks narciarski złożony z trzech ośrodków: Bani, Kaniówki i Kotelnicy Białczańskiej. Na przestrzeni ostatnich kilku lat kompleks zyskał ona bardzo dużą popularność i uznanie wśród narciarzy i snowboardzistów. Jest to jeden z największych i najnowocześniejszych ośrodków w Polsce, a jego infrastruktura przystosowana jest zarówno do potrzeb zarówno osób początkujących jak i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów.

 

Ośrodek Bania to idealne miejsce dla najmłodszych miłośników sportów zimowych oraz osób rozpoczynających swoją przygodę na nartach i snowboardzie. Znajdziemy tutaj trzy wyciągi krótkie wyciągi, na których swoje „pierwsze kroki” będą mogli stawiać początkujący jak i maluchy oraz czteroosobowa kolej krzesełkowa. Oprócz tego czynnie funkcjonują tutaj przedszkola i szkółki narciarskie, karuzela dla najmłodszych oraz tor snowtubingowy.

 

Kotelnica Białczańska i Kaniówka to miejsca, w których na pewno coś dla siebie znajdą doświadczeni narciarze i snowboardziści. Wytyczonych zostało tutaj mnóstwo tras od początkujących po zaawansowane oznaczone czarnym kolorem. W obu ośrodkach znajdziemy łącznie dwie 6-osobowe, trzy 4-osobowe i jedną 3-osobową kolej krzesełkową oprócz tego funkcjonuje w nich również 6 wyciągów orczykowych. Na terenie ośrodków usytuowane zostały również profesjonalne szkółki narciarskie, wypożyczalnie sprzętu zimowego oraz karczmy z restauracjami, w których się można ogrzać i zjeść ciepłe danie.

Zdjęcia z ośrodka - Białka Tatrzańska

Najwyżej oceniane

1 4 7 10 13 16

Najczęściej oglądane

1 4 7 10 13 16

Ostatnio zmodyfikowane

1 4 7 10 13 16
 
 

Oceń warunki

Wiadomości z ośrodka Białka Tatrzańska
 
 
 

Kotelnica Białczańska zaprasza!

Większość wyciągów jest już otwarta.
 
 

Mikołaj na Bani!

05-12-2016

Bania Ski & Fun

6 Grudnia Mikołaj przygotował promocje na stokach w Bania Ski&Fun oraz Kotelnicy Białczańskiej!
 
 

Znamy zwycięzców konkursu SPA PRESTIGE AWARDS

25-04-2016

Bania Ski & Fun

Znamy zwycięzców konkursu SPA PRESTIGE AWARDS dla najlepszych Hoteli SPA w Polsce, nagrodę wręczono już po raz dziesiąty!

Ostatnio dodane zdjęcia